Helistage +372 58276004 või tehke online reserveerimineONLINE RESERVEERIMINE

Meie menüü

CESARE restorani banketi menüü

Cesare menüü 4 (55,00 eurot/inim.) : Olivie või salat kana ja pähtlitega, kreeka salat, cesari salat kanaga või krevetiga, külmad lõiked, liha assorti (singirullid, suitsu vorstid, sink), kala assorti (makrell ja heeringas), juustu assorti, šašlõkide assorti (sea ljulja-kebab, kana ja sea šašlõkk), ahju või friikartul, riis, kaks tüüpi kastet, aedviljasalat, puuvilja assorti. Lisaks saab tellida: Tonakan, kana salat seenega.

55,00€

Cesare menüü 3 (45,00 eurot/inim.) : Olivie või salat kana ja pähtlitega, kreeka salat, cesari salat, külmad lõiked, liha assorti (singirullid, suitsu vorstid, sink), kala assorti (makrell ja heeringas), šašlõkide assorti (sea ljulja-kebab, kana ja sea šašlõkk), ahju või friikartul, kaste, aedviljasalat. Lisaks saab tellida: Tonakan, kana salat seenega.

45,00€

Cesare menüü 2 (37,50 eurot/inim.): Olivie või salat kana ja pähtlitega, kreeka salat, külmad lõiked, liha assorti (singirullid, suitsu vorstid, sink), sea šašlõkk, ahju või friikartul, kaste, aedviljasalat. Lisaks saab tellida: Tonakan, kana salat seenega.

37,50€

Cesare menüü 1 (29,50 eurot/inim.): Olivie või salat kana ja pähtlitega, külmad lõiked, sea šašlõkk, ahju või friikartul, kaste, aedviljasalat. Lisaks saab tellida: Tonakan, kana salat seenega.

29,50€